Релігієзнавчі пригоди: свіжий хлєбок трьохлєбовщіни

 Релігієзнавчі пригоди: свіжий хлєбок трьохлєбовщіниЧому практикуючий релігієзнавець не може жити як нормальна людина, його постійно “притягують”/йому постійно трапляються всілякі казуси “з релігійним забарвленням”?

Забрів вчора по ділу з товаришем на Петрівку, на книжковий, до продавця ефірних масел. Спершу — ніби нормальна людюна, ну тро нервова і емоційна. Далі виявилося, що майже всі довкола — ДІБІЛИ(!). Ну, з ким не буває, жити зараз тяжко… Нє, не тяжко, бо проблема насправді не в дібілах. Довкола бродять натовпи НЄ-ЛЮДЄЙ(!), тому масік влаштував своєму сину ДНК-анал-із і впевнився, що той, – 100% R1a1, а, значить, арієць, і, відповідно, ЛЮДЬ(!).

ДНК-аналіз штука все ще досить дорога, але з ким не буває… Чим тільки не пожертвуєш заради Прав(д)и…

Але мисль розвивалася.

Європа – обизяни і підараси, (сам масік продає по 50 баксів ефірні олії престижного європейського виробника). Хай буде, підарасів скрізь багато, расиські тлумачення генних теорій – штука застаріла, але послухати вживу такий раритет зі згадуванням номерів гаплогруп по пам’яті – цікаво.

Атлантиду утопили РУСИ(!). За те, шо зобизянилася й спідарасилася. Учоні-ДІБІЛИ її ніяк не можуть знайти, а вона он в Атлантиці лежить – з самольота видно(!), з усіма вулицями і пірамідами. І Стоунхенжи – РУСССКІЄ збудували.

 А западенці-суки – обізяни, нєлюді!

А Мегре-Анастасія, хоть і наш, РУССКІЙ (Мегре-Пузаков, насправді, наш співвітчизник і походить з Чернігівської області, про що його фанати, зазвичай, не знають) прадался!

Далі дядечко зовсім запінився і прийшли ЖИДИ і РЄПТІЛІЇ.

Ми з Сашенькою уважно слухали.

Добре, що колись в Павлівку ходив і людей з розладами бачив, і знаю — в таких ситуаціях краще не сперечатися, а дати людині виговорити наболіле, але варіації брєду ставали все цікавішими – хрістіанє – ДІБІЛИ(!)-ЗОМБІ(!).

Сталін бил НАШ ЖРЄЦ!!!! – Как страну поднял, сколько НЄЛЮДЄЙ вибіл!

Далі настав час довбославного пророцтва, однак, до нудного типового: Україну вже почали фізично знищувати і скоро її не буде, і всіх людей чекає капець.

Ну добре, я-то релігієзнавець, наслухався всякого, Трьохлєбича теж в ютюбі бачив, хоча, від останніх шедеврів Вєдагона-таки відстав… Мені цікаво, як почуває себе нормальна людина, чия психіка не спотворена професійним перекосом, коли приходить купити ефірних олій, а їй розповідають що світом правлять жиди і рептилії(!), що жить нада по варнам, і що МахаПисець прийде мало не завтра.

Коротше, довбославіє-таки потроху поширюється і в Україні, а  хто спраг свіжого ковтка найякіснішого брєду, а також молоді й палкі проповідники-протестантушки та перспективні кадри Кузніци Православних Міссіонєров, всіляко рекомендую: Петрівка, ряд 47, ефірні масла. Вас там вже чекають:)

Хто ще не читав, але хоче: науковий погляд на проблему рептилій, які правлять світом.

If you found an error, highlight it and press Shift + E or Alt to inform us.


Tagged , , . Bookmark the permalink.