Про медитації, Цукєрбєрга і Ель Діабло

duck Про медитації, Цукєрбєрга і Ель ДіаблоУ священих текстах сказано: ранок тре починать не з FB, а з медитації [Перша Ставкова Пісня про Залєп (1.3.1)], – а потім зразу косить, поки роса не спала. Багато хто не розуміє цієї настанови – чому з медитації, чому не з ФБ, адже, поки ми спали, там стільки всього могло відбутися, стільки постів, новин, стільки лайків і цікавих та корисних коментів.

В інших текстах, що дала Вутка, є вказівки на те, що на початковому етапі Просвітлення майже для всіх шукачів умовою досягнення первинної ясності і заспокоєння Вума є вимикання смартфона.

Ця теза теж викликає багато тривоги, питань і нерозуміння. Як можна без смартфона, навіщо його вимикати, і чи не вимкнемося ми самі, якщо вимкнено смартфони?

Доведеться прояснити сії питання історією одного з сучасних духовидців про те, що відбулося одного похмурого дня десь в одному з найтемніших закутків одного з гуртожитків славного Гарварда з десять років тому.

Дійові особи:

– Цукєрбєрг (Ц),
– Ель Діабло (Ед),
– Деміург (Д, він же ж – Єгова, Брахма, та всі інші імена, які людство дало Творцеві планетарного простора, в якому ми живемо. Люди – дивні істоти, — вони чомусь не завжди розуміють просту істину, що бути вдячними Творцеві за Творіння, в якому тусуємо – це елементарний космічний етикет, а от молитися Деміургу не лише непотрібно, а й часто шкідливо, бо молитися треба Богу).

 

ДІЯ ПЕРША

Ель Діабло (Ед): Здоров Цукєрбєрг! Чо похмурий такий, шо не так?
Цукєрбєрг (Ц): Мені тьолки не дають і я хочу много дєньог!
Ед: Тьху, таке я тобі льогко організую.
Ц: Цей, а шо мені за це буде?
Ед: Давай так — ти мені Вуми гомосапієнсів і їх тонкі енєргії, а я тобі міліарди дєньог, а тьолкі — ваще ні вапрос.

(Цукєрбєрг давольно потирає руки хитро думаючи: “от анахронізм старозавітний – немає ж ніяких енєргій, а раї і пекла – вигадки давніх євреїв задля контролю над соціумом!”)

Ед: А кровію подпісаться готов?
Ц: Хе, Едич, льогко.

 

ДІЯ ДРУГА

Звідкись з грозової хмари гримить низькочастотний бас Деміурга новою церковнослов’янською: да будєть так: І оставят дєті родітєлєй і будуть втикать у монітори свої і гаджети окаянні і будє Едіч харвестить з них….

99,999% населення планети цих моторошних звуків просто не помічають, а якщо й помічають, то думають, що то гроза.

 

ДІЯ ТРЕТЯ

Ц і Ед розходяться в різні боки, кожен впевнений, що саме йому вдалося на..ати партнера.

 

Життєповчальна настанова для втілення у життя і медитації, яку знаходимо в одному з текстів однієї з найєдиноістинніших релігій, в тему: Подивися на небо в ясну ніч і подивися в своє серце — ти не побачиш там морального закону, бо моральному закону навчили тебе твої батьки й сусіди, а ти їм повірив… Подивися уважно і ти побачиш Зірку в собі і безмежжя прекрасних сузір’їв у небі – їх стільки, скільки може оформлювати-фантазувати-творити твій Розум. Ти можеш придумувати їм назви чи номери все своє життя, і всіх не назвеш, не порахуєш. І всі вони сягають неуявних просторів, часів і вимірів. І всі вони лише малесенька, крихітна часточка малесенької часточки Великої Вкуреної Вутки (Откровення Великої Вкуреної Вутки 1.7.1)

Короларій: насправді реальна лише Вутка і лише на ній варто зосереджувати всі пізнавальні зусилля свого розуму. Цукєрбєрг, Ель Діабло, Путін та всі інші демони сучасного світу – лише проекції назовні наших внутрішніх демонів, які набувають реальності лише тому, що безліч людей в них повірило і щоденно бездумно вкладають у ці конструкти гігавати своєї мисленнєвої, емоційної та м’язевої енергії.

If you found an error, highlight it and press Shift + E or Alt to inform us.


Tagged , , , , . Bookmark the permalink.