Про каля-баля

rozvodylo rishikeshske Про каля баля

Витончене індійське псевдорелігійне каля-баля з заточкою на розведення чікенів на баблосю

Окрім вже описаної шанті-шанті, ще однією надзвичайно важливою для розуміння Індії та отримання позитивного у ній досвіду є концепція каля-баля.

Каля-баля — це програма, вшита в мізки якщо не всіх, то значної більшості хінду – виглядає вона в перекладі на PHP приблизно так:

if ( ! activate( $args[‘foreigner_detect_function’] ) )

$args[‘foreigner_deteced_nearby’] = true;

return $’каля-баля’;

Програма діє майже безвідмовно, і тим безвідмовніш, чим менше індус розбещений капіталізмом, емпіриокритицизмом, глобалізмом та урбанізмом.

Каля-баля — справжнє лихо для чікена, особливо у перші дні чи тижні перебування в Індії, поки не набуто певного імунітету чи засобу взаємодії з цією специфікою місцевої поведінки.

Каля-баля – явище багатовимірне: це і беззмістовні і абсолютно непотрібні, з нашої точки зору, питання, з якими хінду чіпляються на вулиці, а також у храмах, закладах громадського харчування та транспорування та усіх інших місцях Індії вранці, вдень та увечері (вночі нормальні хінду сплять) до всіх форінерів, які мають необережність наблизитися до хінду на дистанцію лінивої розмови.

Каля-баля — це також беззмістовні, з точки зору чікена, який не знає хінді, тексти на хінді, які ні з того, ні з сього видають хінду, абсолютно не парячись питанням чи даний чікен болте хінді. Це ще й пояснення дороги добрими хінду на хінді, яке продовжується навіть після того, як в процесі комунікації стає зрозумілим, що між расами повне “не джантає”.

МЕТОДИ ПРОТИСТОЯННЯ КАЛЯ-БАЛЯ

Методи протистояння каля-баля – а іноді воно здатне віднімати важливий час — коли запізнюєшся на транспорт чи зустріч і не уявляєш навіть у якому ти районі знаходишся і в якому напрямку рухатися, а інформатори замість точних вказівок або визнання, що нічого не знають, видають довге і розлоге каля-баля махаючи руками в протилежні сторони — так от, методи протистояння каля-баля включають, але не обмежуються: повним ігноруванням північно-східно-слов’янським способом “морда кірпічьом”, приязним посміханням з побажанням добра, блага та ігноруванням, перше або друге з пришвидшенням ходи, відповіданням щирою українською, щирим хінді або чистим санскритом.

У випадку передостаннього, каля-баля можна перетворити у потрібний і користний для здобуття інформації, допомоги чи й, навіть, справжніх друзів діалог, у випадку останнього – шок, викликаний в мозку хінду вібраціями божественної мови, дає дорогоцінні секунди для того, щоб скористатися прийомом пришвидешння ходи і розривання комунікативної дистанції.

З точки зору емоційної енергетики у стосунках хінду-чікен каля-баля може використовуватися як спосіб енергетичного вампіризму останніх. Особливо, коли каля-баля починається вдесяте за останню годину, з тим самим набором питань, а нерви в чікена — не залізні, і володіння собою – далеке від ідеального. Психічні контратаки – поганий спосіб протистояння – хінду функціонують на вищих чакрах, ніж ми, і мають значно кращий психічний захист – їхня культура виробила ці навики ще в ті часи, коли наші предки навіть не почали виокремлюватися з немитих іраномовних кочівників.

Протистояння каля-баля грунтується на теоретичному усвідомленні того, що це твоя карма, оскільки ти вже сюди приперся, — задовольняти безглуздий інтерес до твоєї персони, заняття батьків, наявності братів-сестер, професії тощо, абсолютно незнайомих усміхнених індусів у громадських місцях вранці, вдень, увечері і, зрідка, навіть уночі. Допомагає також постійне ясне розуміння того факту, що, як би не склалася комунікація, хінду завжди у виграші, тому дратуватися на нього не має ніякісінького смислу, а не дратуватися – має. Практично, ти завжди маєш сприймати клая-баля, як мінімум, на позитиві або, принаймні, розглядати його як можливість психотехніки: смиренно, старанно відстежуючи свій внутрішній стан і анігілювати найменші паростки дратування і нервування ще на стадії зародження.

Після кількох днів невтомної старанної роботи над цими санскарами, жити в Бхараті стає значно легше (принаймні “верхній шар” санскар розсіюються) якщо ж робити навпаки, то за кілька днів можна почати ненавидіти хінду, дратуватися і гарикати на них, посилати їх дуже далеко ідіотськими словосполученнями типу “фак оф”, може виникнути абсолютно безглузде бажання вбивати хінду, смикання при їх наближенні (а це вже симптоми втрати писхічної енергії), отримати швидку втомлюванітсь, наближення до неврозу та врешті-решт епік фейл у справі подолання чікенізму і індійського досвіду взагалі. В особливо крайніх випадках за умов слабкого чікеносерця, високої температури довкола, та особливого старання хінду у справі каля-баля, чікенодратування може призвести до такого страшного фіналу як знайомство з індійською лікарнею, потрапивши в яку, вибратися живим надзвичайно важко.

У випадку ж усвідомлення чікеном свого чікенізму, сміливості, відкритості, певного, хоча б базового, знання хінді і не-бояння вступити в комунікацію та вміння не відвертати від свої цілі, не зважаючи на плани та бажання хінду стосовно чікено-персони, каля-баля, навіть спрямоване на “розведення” чікена може стати у пригоді. – Справа в його майже стовідсотковій щирості – хінду не лише дуже цікавий чікен, якщо хінду вступив у розмову і чікен потребує допомоги, здатен сформулювати в більш-менш правильне речення і донести, що йому треба, та зрозуміти отриману відповідь, каля-баля, а в особливо складних випадках, — каля-баля+рупії, здатні вирішити будь-яку проблему. Воістину, everything is possible in India, якщо ви не боїтеся каля-баля, і якщо але для цього тре хоч трошки трансцендувати власний чікенізм.

If you found an error, highlight it and press Shift + E or Alt to inform us.


Tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.
  • Дурга Деві

    Ахахаха! 100% попадання )
    ще дієвий спосіб позбавитись від пустопороженьої переливайки – непередбачувана поведінка. Спопелити набридливого індуса одним поглядом, добити коротким, але різко вимовленим “Кья уа?” (“Шо нада?”), додати ще кілька слів, якщо не дійшло з першого разу… І насамкінець, грайливо підморгнути притихшому індійцю. Вам – розвага, а індійці деякий час побоюватимуться навіжених білошкірих )))

    • http://www.facebook.com/profile.php?id=100005279443396 Ahuli Tulku

      А ще діє фраза на індиші, сказана страшним голосом “бас! преше мат каро!!”