Падіння Леніна: у Києві проявився Шива-лінгам

5fce0f6859c6cf74d761977f2fedbe58 Падіння Леніна: у Києві проявився Шива лінгам

Епічне фото: повергнений омфалос Радянської України в серцях і просторі

#євромайдан. Сьогодні дуже важливий день. Сьогодні впав Ленін у Києві. Найголовніший з мережі тисяч, які досі стирчать по всій країні.

Це падіння — Знак, що ми, нарешті, вступили в нову епоху, епоху поступового, але невблаганного визволення від залишків совка, як в фізичному просторі, так і, що значно важливіше, в головах. Рік за роком ми долаємо фальшивих богів і ідолів радянської епохи і сьогоднішнє насилля над “безневинним монументом” — черговий важливий етап цієї ятри.

Це епічна подія, український і пост-радянський мікро-Götterdämmerung.

Серед вишуканої інтелігенції і снобів почалися, як їх вже влучно охрестила спільнота, лєніносрачі: вандалізм, ай-ай, як це в Європу так безкультурно і т.п…..

fe024bae650751c35cc685e2b0b768cb Падіння Леніна: у Києві проявився Шива лінгамУ сьогоднішньому мистецтві і деконструкція може бути творчим актом. Особливо, якщо йдеться про деконструкцію символа такої наповненості. У скиданні такого псевдо-лінгама є й своя естетика. Навіть якщо суто символічна.

Доказ: подивіться по форумах — скільки православних гнівається, казиться і ридає через цю наругу.

Однак у випадку київського Леніна йдеться вже й про рівні значно глибші, ніж просто символьні. Це один зі стовпів, на якому трималася вся розгалуджена мережа ідеологічного зомбування народу Радянської України. Повірте, тільки що передали з надійного джерела, що Путін аж сіпнувся і скривився від болю в момент, коли Ленін тріснувся об асфальт.

Падіння Леніна – це не просто руйнація поганої скульптури.

lenin kiev ukraine2 Падіння Леніна: у Києві проявився Шива лінгам

Саме так карають брехливих ідолів і хибних кумирів — українським молотом по радянській зомбомагії

Це вже натяк на поступ у духовному пробудженні народу з того ментального бетону, яким совкова зомбобетономішалка залила мізки, культуру, ментали, астрали і душі цілого народу.

І це прекрасно.

 

Про далекострокові вигоди і радості від падіння цього монументу можна говорити годинами, не буду, зверну лише увагу на суто практичні і конкретні вигоди, які від радості не всі помітили.

Отже, віднині:

а) цього надолобня вже назад не поставлять;

б) ринок колекціонерських раритетів, артефактів та ідеологічно-наповненого антикваріату поповниться деякою кількістю експонатів та різної якості підробок => економічний профіт для держави та мікробонус до ВВП країни :)

в) комуністам та тим дивним людям, які їх підтримують – мінус одне місце для проведення своїх е-е… дивних акцій;

г) на одне місце менше треба охороняти співробітникам нашого доблесного МВС (за що ми, не забуваймо, платимо зі своїх податків);

ґ) зникне (тре тільки це проконтролювати, колеги журналісти) бюрократична й бюджетна стаття “на утримання памʼятника В.І.Лєніну” з київського бюджету;

д) на одне місце, де при будь-яких заворушеннях легко створити провокацію чи “заварушку” в Києві стало менше;

е) мінус один “якір”-нагадувалка про радості совка живим реліктам радянської епохи, які так зациклилися в минулому, що не можуть без нього жити – без памʼятника і з памʼяті Ленін швидше вивітриться.

З.І. “Дрогнула демоническая цитадель под Киевом” — сказав би Даніїл Андрєєв… Якби дожив…

Ібо сказано:

1479548 714168781941237 449651754 n Падіння Леніна: у Києві проявився Шива лінгам

Так, дійсно, тепер можна сказати, що замість комуністичного псевдо-лінгама у Києві з’явився лінгам справжній. Ом Нама Шивая!

If you found an error, highlight it and press Shift + E or Alt to inform us.


Tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.
  • Анонімний

    prykolnenkyj lingam )))

  • http://www.facebook.com/profile.php?id=100005279443396 Gemma Age

    Jai Shiv Shankar!