Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

37131B40 1 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків. Міксфайт часто називають легальними боями без правил, хоча точніше це видовище описувати як „змішаний бій”. Міксфайт, він же „М-1” – зареєстрована торгова марка, що цілком відповідає дещо комерціалізованому іміджу цього спорту.

Тішить, що серед молоді є ще ті, хто не залипає за жуйкою зомбоящика, тренує дух і тіло, намагається сягати нових і нових висот. Трошки неприємно, що на цьому інші люди роблять рекламу, але як інакше організувати щось масштабне в наш час?

Водночас турнір М-1 – це шоу з усіма необхідними елементами: купою реклами, конферансьє, ЗМІ, телебаченням, напівоголеними дівчатами і гучною музикою.

DSC 0108 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00001 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Правила міксфайту прості – використовуючи будь-які відомі прийоми, отримати чесну перемогу. Не можна бити в пах і в очі. І все. Більшість людей, які займаються єдиноборствами, до змагань на таких умовах не готові, однак люди, що „виступають по міксфайту”, вважають, що це найефективніший спосіб реалізувати себе як бійця.

Міксфайт у нас організовує Ліга змішаних єдиноборств Mix Fight “M-1 Ukraine”. Організовує якісно – видовищність дійсно вдається. І, на відміну від американського профреслінгу – поєдинки тут цілком „справжні”. Змагання відбувалися у Виставковому Центрі АККО ІНТЕРНЕШЛ у Пушкінському парку.

Спортсменам, а також мачо на дорогих машинах, яких на парковці зібралося багато, та гопуватим молодикам, що купили дорогі квитки і тусувалися за сидячими місцями, явно вдавалося відчувати себе справжніми чоловіками. Це відчуття всіляко підтримувала й заводила голосна музика, від Металліки до барабанів та елементів козацьких маршів та ритму We will rock you.

Цікаво було спостерігати за оточуючими. Народ розігрівався поступово – азарту явно додала перша кров, всього за кілька боїв глядачі „завелися” до зривання з сидінь і неймовірного галасу. Звідусіль лунали поради бійцям. (Колись сам виступав на змаганнях з єдиноборств і пам’ятаю, що особисто мені ці підказки з залу завжди видавалися недоречними і тільки відволікали увагу). Особливо переймалися секунданти і темпераментні тренери. Один з них, як тільки бійці сплелися в боротьбі, почав кричати: „на жопу сади єво, на жопу, давай, будь свєрху, работай, работай, работай.” У певний момент я усвідомлюю, що дівчата-фотографи одієї з київських газет поруч зі мною вже, шаленіючи, кричать „мачі єво”, забуваючи по ходу натискати на спуски своїх ніконів.

Image00021 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Глядацькі симпатії завоювали темпераментні грузини з команди Makfight.ua (Макарів). Абсолютним чемпіоном став Гурам Гугенішвілі, який відразу ж по перемозі обгорнувся в національного прапора з червоними хрестами. Глядачі раділи. Любимо ми все-таки братній гірський нарід.

Міксфайт жорсткий. Крові багато. Іноді на рингу – жорстоке місиво. У жодній з більш гуманних версій двобою – семі-пойнт, лайт- чи фул-контанкт, класичне карате чи бокс, – не побачиш картини, де один з супротивників сидить верхи на іншому і обома руками по черзі валить його з усієї сили в голову. Або, дотискаючи противника в захваті, іще й наминає в міру сил коліном в печінку. Рефері уважно стежить, щоб не повивалювалися з рингу і не повбивали один одного.

Image00002 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00003 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00011 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00012 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00014 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00018 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00022 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00026 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Розбиті обличчя, травми, шляхетна і не дуже поведінка – ринг добре показує, що у людини всередині. Правду кажуть – жінку найкраще пізнавати в коханні, а чоловіка – в бою без жодної зброї, окрім тої, якою наділила природа. Чим менше у поєдинку формальних обмежень, тим легше й швидше зриваються усі маски, і стає зрозуміло, хто є хто.

Image00008 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00019 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00020 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00023 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Сюрпризом для публіки став жіночий „супер-бій” у кінці шоу. Між Тетяною Монтян та чотирикратним майстером спорту з різних видів боротьби та сумо Дарією Ібрагімовою.

Image00041 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Залишу моралістам вирішувати етичні проблему участі жінок у такому відверто нефемінному виді спорту. Кілька пузатих здорованів з пивасом у мене за спиною голосно обговорювали, що „нє женскоє ето дєло” – мовляв, тільки для справжніх пацанів. Але коли бій почався, кричали „давай-давай” з тим же азартом, що й під час чоловічих поєдинків.

Image00030 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00032 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00037 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00039 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00035 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Image00042 Міксфайт – спорт для справжніх чоловіків.

Побутові „бабські” бої з вириванням патлів, дряпанням кігтями і істеричними криками – це завжди огидно, однак двобій двох професіоналок, хоч і ще незвичний для нашого гендерно-несправедливого соціуму, все ж викликає не менші захоплення й інтерес, ніж чоловічий бій.

Командно, перемогли києво-макарівці (основний суперник – львів’яни з Real Fight Promotion). У жіночому бою перемогла Дарія Ібрагімова.

Яке майбутнє міксфайту? Думаю, непогане, якщо, звичайно, якась комісія не вирішить, що він пропагує насильство і тому подібне (у нас і не таке можливо, мені здається). А поки що це культурне і спортивне явище завдяки вмілому просуванню набирає все більшої і більшої популярності.

Опубліковано: http://infoporn.org.ua/materials/articles/Miksfayt_%E2%80%93_sport_dlya_spravzhnih_cholovikiv_VIDEO_Montyan_vs_Ibragimova/42476

If you found an error, highlight it and press Shift + E or Alt to inform us.


Tagged , , . Bookmark the permalink.