Корінь політичної сліпоти українців

Marx Told Ya So 1 300x231 Корінь політичної сліпоти українців

Маркс, кагбе, попереджав…

Мені іноді здається, що політична сліпота українців має корені у псевдомонотеїстичному культурному вихованні, яке привчає до примітивного погляду на світ, спотвореного дуалістичною логікою “істина-хиба”, характерною для космології і гносеології арістотелізму: якщо одна релігія\бачення Бога правильна – всі інші хибні.
Релігії Індії значно далі просунулися – у Бога для різних людей є багато “фейсів”: Рама, Шива, Вішну і тп.
Ми ж, українці, цю сліпоту проектуємо і на політику, причому у кривому дзеркалі “від супротивного” – якщо риги — підараси, то всі інші “фейси” влади – хороші, і сволота, і кролики і боксери.

Але РЕАЛЬНО у “людішок” немає важелів впливати на “оппо-партії”, змушувати їх відображати свої інтереси. Немає важелів зробити кролика і боксера підзвітними і відповідальними перед собою, немає важелів змусити бути чесними – коротше, виконувати нашу волю.

І, звичайно ж, у Оппи, яку люди не контролюють, немає ніяких РЕАЛЬНИХ причин бути чесною з людішками, щось крім дешевої показухи для них робити. Хіба, крім причин “моральних”, які анально-травмована постсовкова психіка так любить проектувати у зовнішню реальність, — хтось, типу, комусь щось “повинен”, бо так правильно, “так треба”…

І Тьотя Таня про це неодноразово попереджала. Але злую Касандру ми не слухаємо, ібо жорстока правда викликає біль, ненависть і злобство (перш за все, бо тикає нас у власну інфантильність, довірливість і небажання користуватися мозком), однак ми радо хаваємо макарончики, які всілякі кролики вішають на наші вушка, бо макарон приємно пахне, бо політтехнологи насипали в нього глютамату натрію.

А хто злобиться на мене за згадування всує ТМ, баньте і розфренжуйте, але тоді замість лаконічних текстів Монтян читайте довжелезні тексти Маркса.

Там всьо чотко описано – тіко многабукв – протистояння у нас, в Україні, насправді, зараз можна класифікувати як класове за параметрами майновим і психосексуальним – бідні і замучені натурали проти глубих-на-бентлях. І багато хто, на жаль, дав собі схоластичною логікою і націоналістичним дискурсом запудрити мізки і думати, що голубі можуть бути тільки під голубим прапором і в погонах. Нам навіть подумати страшно, що Всесвіт ЗАВЖДИ понад двоваріантною логікою взаємовиключення, і що голубі можуть ховатися під будь-яким кольором і ніц вони нікому, крім своїх спонсорів, не повинні.

 

Така от ..йня, любі кроликофіли :(

 

З.І. Коротше, вчимося революційній логіці і екології свідомості!

If you found an error, highlight it and press Shift + E or Alt to inform us.


Tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.