Je suis Charlie, закон Карми і Класік

img 54afd25fb36a0 Je suis Charlie, закон Карми і Класік Якось одні розумні, але недалекі люди з прекрасним почуттям гумору опублікували смішні (на їхню думку) картинки про одного давно померлого пророка (мир йому). Інші люди образилися, хоча пророк заповідав послідовникам не створювати довкола своєї персони культу особистості, та іншої хріні, яка заважає пізнавати Єдиного і постріляли перших.

Ще інші люди образилися на тих, хто стріляв, і накидали гранат у мечеть та постріляли по іншій мечеті… У відповідь на це ще інші люди . . . [підставляємо сюжети наступних новини з країни дотепних вільнодумців]… Поки це все відбувалося один хитрий ведмежатник спробував взяти усіх журналістів на слабо і напублікувати карикатур на пророка… У більшості вистачило клепки цього не робити….

Можна придумувати історичні й соціальні “причини” – на кшталт експансії Франції в Африку, чи сучасної міграційної політики цієї країни. Це нічого не міняє, ібо суть одна — акти злобства утворюють хвилі злобства спричиняють нові хвилі злобства.

Зло спричиняє зло, яке спричиняє зло…

І нєсть тому конця.

Якщо шукати “логічні обгрунтування” дій, вони обов’язково знайдуться – так працює наш Вум. Кого звинувачувати усі задіяні сторони обов’язково придумають – згідно того ж механізму. Крутиться колесо карми, маловидимі спершу причини породжують непередбачувані наслідки, які тягнуть нові ще менш передбачувані…

І все це дуже нагадує п’єсу Леся про “Рух життя або Дінамо” – нескінченний потік мудил, які 3.14здять один одного з якихось видимих чи й невидимих глядачеві причин…

І фінал п’єси: “НІХТО У ЦЬОМУ НЕ ВИНУВАТИЙ” :(

If you found an error, highlight it and press Shift + E or Alt to inform us.


Tagged , , , . Bookmark the permalink.