Скеля Чорної Мідії-1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

DSC 4358magicglass Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої ВуткиУ Сан-Франціско ніколи не сидиться на місці. І прийшло оце мені вчергове, значить, в голову почапати кудись на природку погуляти… І побрів я, значить, за озера Lake Merced в Daly city – це таке передмістя Сан Франціско і автономна адмін одиниця. А вже звідти став шукати спуск до океану. Особливо мене цікавив пляж, який на картах значився як “closed to pubic” — цікаво шо ж там таке…

DSC 4205 duck crop Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

Проходячи через озера Lake Merced узрів я Знак від Вкуреної Вутки, що “двігаємся в правільном направленьї”

DSC 4202 shroom smacut Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

Наступний Знак — біля будиночка якихось веселих каліфорнійців узрів такого-от гнома з Грибом. До чого б це?

 

DSC 4220 dalyhills Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

Рослинність дивних кольорів, кажуть, те, що зелене, приїхало сюди з Австралії і захопило узбережжя

DSC 4215misticflowers Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

Дружині квіточки знайшов :)

DSC 4225sma2bu Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

Нарід тут, в Каліфорнії, дуже екологічно свідомий – проявів того безліч (наприклад, ніде в місті чи в парку не зустрінеш собачих купок, загажено набагато менше, ніж в нас, взагалі на мене жодного разу не напала жодна пуделина — що дуже дивно, бо в Україні вони мене дуже не люблять і завжди мають бажання принаймні нагавкати, якщо не пообідати коли мене зрять; а ще — людина, яка палить на вулиці, чи й взагалі тут велика рідкість — я цього спершу не помічав, а потім зрозумів, що якогось елементу мені дуже не вистачає — смороду цигарок на зупинках і на вулицях), але мене вразили горби – на них обов’язково таблички про те, що їм не треба допомагати обсипатися, а місцями є спеціальні сітки, які утримують схили. Мене це так торкнуло, що намагаюся тепер бродити стежками, а не ломитися по істотах навпростець Купатися холоднувато – тут іде течія від Аляски, яка й насилає похмурі тумани на район, де я живу. Народу на березі було всього кілька тіл — і то з них два на конякахDSC 4239 horses Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

Довго брів берегом і бачив усякого цікавого і добрів до до того закритого пляжа. Табличку “closed” нахабно зігнорував — якщо шо, скажу: “Aaaam (це я так Ом приховую), I be exchange scholar – don’t understand” – практика показує, що часто працює, принаймні одного разу це мене врятувало від семидисятидоларового штрафу за шаровий проїзд в Муні. тихенько прочапав під скелею, шоб не побачили мене із будки зверху, де міг сидіти, а міг і не сидіти який-небудь накурений негр-спостерігач, і дійшов-таки на се обітованне місце. Людей нема, одні утки різних видів, панцирі захаваних ними крабів, тіла самих здохлих уток, ракушки та камінці — я знайшов пару камінців з відбитками доісторичних істот — якихось ракоподібних чи що – сусід Пол, який вивчав біологію сказав, що знає, хто се, але тіко по-тайванськи і пообіцяв знайти якусь лінку на скам’янілу істоту. Якщо воно було якимось трилобітом кілька мільйонів років тому, то хто воно зара? і чи є воно, чи вже не-воно десь взагалі? такі от роздуми мене відвідували, коли я роздивлявся скарби…

До речі, якщо вірити свідками Єгови, які в laundry щотижня втулюють мені свою дивну літературу та іншим християнським фундаменталістам, що їх тут багато, такі скам\янілості є надзвичайно цінними – Бог-як-істота їх спеціально закопує, щоб перевірити нашу віру в ту дивну інтерпретацію the Бука, що каже що сотворено нашу планету шось шість з чимо тисяч років тому. Такий-от артефакт з високим коефіцієнтом тео-телеології. Мабуть в ньому ще й божественної акциденції багато, бо не міг же Бог без якихось посередників усе це добро сам закопувати….

DSC 4282DuckFootSign Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

Слід Укуреної Вутки знайшовся й тут – яко Знак, що правильно іду (благо вибору куди іти особливо не було — чи вздовж берега, чи дертися на скажені скелі зліва)

DSC 4273forthebirds Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

Cкрізь Утки і всякі цікаві птахи — сидять над прибоєм, чекають хавки — особливо смішні маленькі сіро-білі пташки розміром з синицю, які швидко-швидко перебирають лапами і щось вихоплюють з-під ніг вбагато разів більших неповоротких уток….

В прибої багато всілякої кольорової всячини — ракушки, камінці, іноді викидає обточені океаном шматки дерева — деякі з них схожі на секвої і, можливо, проплавали не один десяток років.

DSC 4254kamintsi Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

DSC 4290MoriaGate Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

Хвилі роблять дивні візерунки на піску – от сей мені чогось нагадав Дерево на воротах Морії, під яким хобіти з Гендальфом кричали “Мелон”

DSC 4298Meditator1 Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

Варіація на тему Роршаха, хто тут шо бачить?

DSC 4310longbeackduck Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

Форми-експансії Утки з довгими дзьобами, які щось там ловили в хвилях
DSC 4315bagrovireki Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

На “закритому” пляжі течуть Багрові ріки і всілякі струмки зі скель

DSC 4334blueriver Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

також Сині ріки взагалі невідомої консистенції

DSC 4358magicglass Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

Серед того, що Океан дарує берегу, знайшов от такий камінець – я б сказав, що це обточене хвилями скло з пляшки, але воно затовсте для скла. Я потім іще одне таке ж надибав… Магічна склянка…

Вже було досить темно, а я ще чапав, бо знайти підвищення не вдавалось, а ночувати прямо на пляжі не хотів, бо колись вже мав веселий досвід романтичного спання прямо біля прибою — прокинувся від того, що мене разом зі спальником накрила хвиля і на відході понесла в море всяке барахло — бігав тоді вночі і виловлював хламіття серед хвиль:) Весело було, але шоб не повторювати досвіду добрів таки до скель, які потім зідентифікувалися як Black Mussel Rock. — там і заночував. Океан лупив сильно як грім, а ще час від часу літали величезні літаки – я був з іншого боку півострова якраз навпроти аерпорту Фріски..

DSC 4327plane Скеля Чорної Мідії 1: експедиція до ритуального гроту і Великої Вутки

 

 

 

 

 

 

 

продовження буде…

 

If you found an error, highlight it and press Shift + E or Alt to inform us.


Tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.