Астро-мапа України. Частина 2

астрологічний прогноз дляУкраїни Астро мапа України. Частина 2Спроба зазирнути в майбутнє Украни за методологією джйотішу продовжується. Гороскоп для України:  «Гаряча пора» триватиме ледь не до осені, з небезпечною ескалацією влітку… У 2018-2019р. — чергове переформатування країни…. Спокій нам тільки сниться…

Схильність і здібності до окультизму, духовних практик, нетрадиційних способів лікування, а також любов до всілякого роду таємниць і їх розгадування чітко простежується в гороскопі мешканців України і проступатиме ще ясніше в наступні 15 років. Взагалі, штамп «секретності» має в карті України особливе значення: позитиви вже названі (Астро-мапа України, Ч.1.), а до негативів можна віднести секретні схеми уряду, закулісні договорняки, хабарництво, заказуха в пресі, приховування реальних прибутків і т.д. – те все ми знаємо і, на жаль, вміємо.

Починаючи з 2013 Україна вступила в новий період (на цілих 16 років) – час докопування до суті, зривання масок і серйозних трансформацій; час відмирання старих цінностей і програм, зникнення зі сцени набивших оскомину політиків і поява нових облич. Ледь не кожен пересічний українець почне проявляти неабиякий інтерес до викриття інтриг і  корупційних схем, виведення на чисту воду нечесного сусіда, виявлення винуватців всіх бід (справжніх, а не «цапів відпуйскайло»). Мушу попередити, що по інший бік від детективів-дослідників, існуватимуть і ті, хто, власне, і підкидатиме їм матеріальчик. Але якщо в останні 20 років абсолютна більшість інтриганів і схемо-плетів залишалась в тіні (десь в тіні мальдівських пальм чи австрійських кав’ярень), то новий період має тенденцію виводити все на світло. Махінації, звісно, продовжуватимуться, але тепер уже зі скандалами і полюванням на відьом.

Країну перетрусить по повній і багато хто наб’є собі добрячі гулі. Відомий китайський прокльон «А щоб ти жив в час змін!», певно, нарешті, дістався до України. Підвищиться рівень смертності: як політичних «смертей», так і людських.

Трансформація – це завжди свого роду смерть: зникнення старого ладу. Втішає те, що трансформації будуть лиш на краще, бо задіяна в них планета – мудрий Юпітер, він же «Гуру» всього небесного товариства.

Більш езотерично орієнтовані індивіди поїдуть в індії-китаї, повсідаються в «лотоса» і займуться пошуками істини. А потім, незалежно від результатів видаватимуть томики з описами своїх експериментів. Тяга до писанини серед українців помітно зросте. Як і жага до знань, бажання впливати на управління державою і тенденція до зміни своєї недавньої самоідентичності. Що то значить? Швидше за все, повне знищення і переформатування «совкової» програми в головах більшості людей.

Хтось може презирливо хмикнути, що дана писанина – лише констатація завіконних українських реалій. На захист джйотіша скажу, що всім цим реаліям доведеться пройти випробування на міцність, але загальна тенденція збережеться на наступні півтора десятиліття. Хтозна, може то лиш «випадкове співпадіння», що і астрологія і факти показують на серйозні суспільні зміни з осені 2013 року.

А тепер про випробування. Індійські джйотіші в один голос попереджали про збройний конфлікт, що почнеться з березня 2014 року. Чесно кажучи, тоді мені забракло духу накатати статєйку про ті прогнози: ще не відмили майдан від крові, а душі – від потрясіння. Коли Росія всунулась в Крим, джйотіші почали говорити, що на тому не завершиться. Загроза для територіальної цілісності країни в цьому році дійсно серйозна. «Гаряча пора» триватиме ледь не до осені, з небезпечною ескалацією влітку, тому розслаблятись не варто. Цікаво, що на питання про ворога України астрологія відповідає дещо неочікувано: безперечно, заслані шпійони з сусідньої держави підривають спокій, але головний ворог – внутрішній. Саме таку відповідь я отримала ще на початку березня – коли Путін тільки-тільки починав кампанію в Криму. Що ж, власних зрадників в українській історії завжди вистачало, а в купі з затюканими і розгубленими масами вони можуть становити реальну небезпеку.

Зміна влади проходитиме болісно і навіть небезпечно для самих можновладців. Побиття «кандидатів» яйцями і посипанням їх борошном натовпу може бути недостатньо. Сподіваюсь, шибениць під ВРУ не поставлять. Що до влади як такої, то Україна приречена на відсутність перманентної стабільності у вищих органах правління.  Поки гороскоп не поміняємо, то так і буде в нас «на два козаки три гетьмани». Єдиний вихід – незалежність від Центру і розширення самоврядування на місцях, процес чого може всерйоз початись з наступного року. Саме така форма соціально-політичного устрою – найприйнятніша для України. Самодєржавіє тут ніколи довго терпіти не будуть.

Влада владою, а пересічний українець переймається більше фінансовими показниками її діяльності. Ну, тут теж поки не зовсім сонячно. Про «затягування пасків» говорилося на повному серйозі. Долар періодично нахабнітиме, і поки тільки закордонні транші його стримуватимуть. Більш серйозно фінансова тема підніметься в наступному році.

Як писалось раніше, всі добрі планети в гороскопі України знаходяться у точці духовної еволюції. Це наймістичніша точка в будь-якій карті. Зона, де треба впасти на саме дно щоб зрозуміти що таке світло. В індивідуальних гороскопах це територія бруду та інтриг, кардинальних змін та потрясінь, а також фундаментальних досліджень, таємних знань і смерті. Це точка самадхі. Територія, що завжди (!) трансформує, але за досить високу платню. Для України ціною еволюції є постійна нестабільність та скандальні вибухи (часто як наслідок прихованих корупційних схем) в багатьох сферах життя: починаючи від вищих ешелонів влади і продовжуючи сферою міжнародних відносин, освіти, судочинства, оборони, медицини, медіа-простору… Варто проаналізувати останні 23 роки державності і стає зрозуміло, що джйотіш таки має сенс. І нам з усім цим жити далі, оскільки гороскоп можна змінити лише в разі народження абсолютної нової державної одиниці.

А як і що там буде в тому «далі»? Криза, панове, криза. Не така, правда, що тягне в болото, а швидше криза переродження.  Ще рік тіло країни лихоманитиме в боротьбі з «інфекцією». З середини 2015 і до 2018 року – спроба відновитись після «хвороби» і звестись на ноги, народ прагнутиме виявляти свою волю через виступи/референдуми/створення опозиційних владі груп і т.д. і т.п., політики і далі боротимуться за портфелі, держава проходитиме серйозний тест на демократію.

У 2018-19р. — чергове переформатування країни.

Спокій нам тільки сниться. Залишається побажати приємних снів і доброго відпочинку ночами. Тому що вдень доведеться працювати, зціпивши зуби і затягши пасок – на благо своєї країни і на власне духовне переродження. А щоб вберегти фізичну і психічну рівновагу, можна записатись на йогу, віпасану, курси психології, аюрведи, друїдських рун чи козацького характерництва – для такого виду занять час в найближчі десятиліття найбільш підходящий. Що ж, з Богом.

А воріженьки наші таки згинуть. Сивочолі джйотіші в тому не мають сумніву.

If you found an error, highlight it and press Shift + E or Alt to inform us.


About Тара Кумар

Тара Кумар (в інтернет-просторі - Natasha Zoria), дослідник в галузі астрології та астромінералогії, випускниця Державного Університету Делі за цим напрямком, живе та практикує в Індії.
Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.