Астро-мапа України. Частина 1

Що чекає Україну Астро мапа України. Частина 1

Що чекає Україну в майбутньому? І що про це знає індійська астрологія?

Ahamot.org, з суто теоретичного інтересу, любить зазирати в інші реальності. Сьогодні ми з допомогою фахівця з джйотіш Тари Кумар зануримося в космос традиційної індійської астрології і подивимося, про що вона попереджає Україну.

«Порожня казна, народні бунти, «смерть» влади в лютому, військовий конфлікт в березні і боротьба за територію десь до літа-осені» – такий вердикт винесли Україні ще в 2013 році сивочолі індійські джйотіші, з першого ж погляду на карту країни. Що таке Україна і де саме «в Росії» вона знаходиться – про те поважні індійці мали досить слабке уявлення. Живуть собі спогадами про дружбу з СРСР і своїми особистими турботами. Карта їм теж не додала географічних знань, адже розглядали вони дещо іншу мапу – гороскоп.

Хто такі ці джйотіші? Дослідники, що вивчають взаємозв’язок руху і розташування небесних тіл з явищами, які відбуваються на нашій планеті. По простому – звіздарі і астрологи. Ні, не такі, що закочують очі і дух Сатурна викликають. Серйозні люди з окулярами на носі, які насмішкувато кивають у бік комп’ютерів і спокійненько розраховують астрономічні координати планет паличкою на піску. Чи ручкою в зошиті, хвилин на 20 повільніше за комп’ютери. За ці 20хв вони встигають осмислити картинку і дійти певних висновків, до чого навіть супер-просунутій техніці поки зась.

Справжні джйотіші – це не павел-глоби і “інтернет-вангування” (хоча в епоху тотального маркетингу такого добра теж вистачає). Серйозне ставлення до них видно з того факту, що момент проголошення незалежності Індії обирався за рекомендацією двох найповажніших астрологів країни. Коли британці дали індійцям і пакистанцям 24 години для проголошення незалежності, останні не стали чекати поки британці передумають і відразу ж почали святкувати. А індійці спочатку побігли в древній духовно-освітній центр Уджайн – до тамтешніх астрологів за консультацією. З усіма своїми кембриджськими дипломами і європейським вихованням побігли. Джйотіші збентежено похитали головами і попросили відстрочку – надто вже планети негарно стояли. У відстрочці відмовили і довелось якось викручуватись. Зрештою, індійський парламент засідав до глибокої ночі і рівно опівночі проголосив незалежність. І в 24 години вклались, і з планетами знайшли компроміс. А зараз тицяють пальцем в бік Пакистану, примовляючи: «Поспішиш – людей насмішиш».

Чого, питається, індійцям було так паритись? А тому, що в самому моменті народження чогось нового – живої істоти, країни, бізнес-фірми чи книги – вже закладено програму подальшого розвитку новонародженого. Як гени в зиготі. Тому такий момент бажано ретельно підбирати, слідкуючи, аби над-, під – і просто природні сили були сприятливими. І якщо індійцям не довіряєте («циганва якась»!), то спитайте стареньку бабцю в селі. Наші предки може і не вираховували, коли їм краще предченят робити, але от щоб ні сіло ні впало починати садити город, будувати капище чи починати війну – таке бувало рідко. Фермери навіть і зараз за Місяцем слідкують. Князь Ігор якось пішов на печенігів в момент сонячного затемнення. Що ж, як наслідок хоч гарний епос в історії зостався – про те, як Ярославна плакала.

На основі даних про момент народження і хитрих технологій джйотіші можуть розшифрувати програмний алгоритм і передбачити його команди. Хакерів, які б могли в нього втручатись і переформатовувати, в історії людства дуже мало. У них є спеціальні титули: святий, просвітлений, мудрець і т.д. Джйотіші здатні лиш на деяке коректування програми, як було у випадку з «днем народження» Індії. Але, так чи інакше, можливість будь-яких модифікацій визначається законами карми. Як не дає карма “добро” на хороший цьогорічний врожай, то і всі Уджайни світу не начаклують гарну погоду.

Тепер про карму України. Певна загальмованість і діагноз «все не як у людей» нам, як то кажуть, на роду написані – аж поки гороскоп не поміняємо. Навіть сам процес складання гороскопу країни це підтвердив. Відбувалася якась маячня: і всі точні дані є, і навіть очевидці самого моменту, мовчу вже про трактати з передбаченнями наших астрологів в інтернеті – а дзуськи! Не працює інтернетна карта. Дієвість гороскопа, до речі, перевіряють по подіях минулого і загальних характеристиках країни. Посовали індійські джйотіші туди-сюди час встановлення незалежності (з датою і місцем питань не виникало) і нарешті-таки знайшли робочий варіант. Глянули – а «тормознутість» України прямо в головах сидить. Не дивно, що так довго з картою морочились.

Що ж, власне, доброго видно в гороскопі? Насамперед, живучість. Які б революції не відбувалися, Україна може переварити все. Про родючу землю відомо і без астрології, а от про те, що в Україні є багато закопаних скарбів поки говорять мало. Мовчки собі вивозять скіфське золото і бурштин з Полісся, але сусідам не розказують. По карті видно, що головне багатство України – то не стільки сама земля, як те, що в ній. Про те «щось» широкий загал поки не знає і йдеться тут про набагато вищий рівень, ніж Донбас з його вугіллям.

Ще Україні щастить з прибутками. Те, що їх важко зберегти, бо шустрі ділки швиденько починають дерибан – то інше питання. Грошики в Україну пливуть  стабільно і, зазвичай, з-за кордону.

Гостинність, душевність, практичність, звичка безпричинно жалітись і плакатись, продовжуючи працювати – то все “запрограмоване”.

Українці гальмують і моя-хата-скраю-ють, досить песимістичні і забобонні, але з надзвичайно сильним потенціалом для духовних трансформацій і розвитку. Всі (!) планети, що представляють мудрість і свідомість, знаходяться в дуже сприятливій для духовності позиції. І ця духовність не має нічого спільного з офіційною релігією, яка у випадку України «пошкоджена». Мушу, правда, відмітити, що скупчення планет в точці духовної трансформації має свої негативні наслідки (і досить немало) для інших сфер життя, але про то пізніше. Як не як, люди, приречені на духовні трансформації, зазвичай позбавлені тепленьких міщанських радостей.

Далі буде...

If you found an error, highlight it and press Shift + E or Alt to inform us.


About Тара Кумар

Тара Кумар (в інтернет-просторі - Natasha Zoria), дослідник в галузі астрології та астромінералогії, випускниця Державного Університету Делі за цим напрямком, живе та практикує в Індії.
Tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.