З малюком в Індію-22: Через Карвар — у Гокарну

karwar ankola gokarna 265x300 З малюком в Індію 22: Через Карвар  у ГокарнуЗ невеликим запізненням добралися до станції Карвар – невеличкого рибальського містечка на березі Океану. Звідси до омріяної Гокарни 70 кілометрів.

Варіанти – чекати електрички десь серед ночі, чи й, навіть, зранку, або їхати  ночувати у місто.

Наша стратегія пересування цілком у згоді з класикою екоподорожування: економити гроші на гестах, пересуваючись ночами, залишання наплічників у друзів при ранньому чекауті, але те, що економиться на ночівлях, проїдається як дорожча їжа в кафе і потягах, розводняки рікшасів і т.п.

З сім’єю дотримуватися цих простих правил економії значно важче. І цього разу не вдається, і замість ночувати на вокзалі і ловити електричку в Гокарну, яка коштує 9 рупій, але не зовсім зрозуміло коли відбуває, вирішуємо відпочити від потяга і заночувати у Карварі.

jesus riksha karwar З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Рікшас з благословенням Христа, якого, скоріш за все, сприймає як аватара Вішну

Розібратися з шляхом через Карвар допомогла інформаційна підтримка indostan.ru і Googlemaps.

Від станції до міста кілометрів 5-8. Вже вечір і автобуса чекати марно. Розвожуся на 100 рупій – варіантів немає і рікшас це прекрасно знає, як і те, що вдень він отримав би не більше тридцяти.

У Карварі англійську не розуміють взагалі. Як і хінді.

drinking water machine karw З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Хитра машинка, яка має фільтрувати і видавати питну воду. Думаю, жоден чікен за весь час існування геста так і не зважився її скуштувати не закип’ятивши

Зупиняємося після огляду кількох гестів – їх в центрі міста багато, в Om Lodge. Клопівничок, загалом, приємний, особливо, після 32годинного індійського потяга: тут є електрика і навіть дали гарячу воду. До наступного вечора збираємося дістатися до Гокарни.

У гесті — абсолютно дикий бюрократ-адміністратор. Спершу каже ціну кімнати в 350. Оленка помічає засмалену брудну табличку з розцінками. Там ціна 300. Каля-баля, — 300. А, ну, каля-баля, так, 300. Бюроадмін ганяється за мною, щоб заповнював якісь папірці у великій кількості. У документах мене іменують не інакше як “Шрі В’ячеслав Агеєв” – “шрі” значить “Великий”.

hraymchyk zhytteradisnyj ka З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Симпатичний храмчик в центрі міста

kali vs mts З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Калі проти МТС. Тут, на півдні, так багато росіян, що МТС на потужностях ТАТА вирішила надавати належні послуги співвітчизникам

kali З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Богиня Калі на трупі Шиви. Хануман роздирає груди у відданості Рамі

karwar street with hindu ca 576x768 З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Типова вуличка. Як заведено, храмчик у центрі, в далині

Карвар виявився приємним містечком, з храмами хатками, аборигенами і “всім, чим положено”. Відсипаємося і зранку, перш ніж кудись смикатися, ідем знайомитися з Індійським океаном, роздивляючися як істинні туристо місцеві дива: школярок, пальмові хижки, в яких прямо на піщаних долівках невідомо як живе безліч людей, рибалок на катамаранах-балансирах.

school in krawar З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Karwar school yard

religious bathroom applince З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Магазинчик з приладдям для ванної. Справа плиточки на стіну: біля Діви Марії — Шрі Сай, а далі – Шивалінгам, над Ісусом — Шрі Хануман

school uniform karwar З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

школярки

karwar indian ocean З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Індійський Океан. Перше знайомство

По дорозі нам трапляється автобусна зупинка, яка всіляко спокушає забити на 9рупійну електричку і їхати до Анколи, а звідти іншим автобусом – в Гокарну.

beautiful karwar З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Краєвиди Карвару

Чому ні. Швидко пакуємося і поїхали.

hramchyk z vikna karwar З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Temple in Karwar

hindu religiosity sacred+he З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Іще штрих до релігійності, чи католицизму по-індійськи. Водій вантажівки чи крана вирішив прикрасити її згадкою про Серце Христове. Щоб не розслаблялися, напевне…

Локал бас зовсім не такий страшний і виснажливий як ми собі його уявляли. В автобусі всі вікна відкриті і попри спеку в салоні приємний вітерець. Кондуктор командує водієм за допомогою свистка: один свист стоп, два – поїхали (а може й навпаки) – як ми взнали пізніше, таке відбувається у всіх локальних автобусах півдня.

sri mahadevata prasana madi З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Храм присвячений Нагам збудований довкола дерева, яке його захищає від спеки

За 40 рупій (менше долара) з сім’ї суперкруто добираємося до Анколи – у вікні кіно не гірше National Geographic. За такі гроші варто просто кататися і споглядати краєвиди: пальми, гори, хвилясті затоки, красиві храмчики і каплички і ще безліч всілякої екзотіки у вікні, поки нас висадили в Анколі масіки, які не розуміють жодного слова мови білих, жестами і підштовхуваннями пересадили на аналогічний і цілком комфортний бас до Гокарни за 46 рупій і з не менш мальовничим телеканалом у вікні.

karwar fotolegacy usandeep З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

В Анколі дуже красивий жовтогарячий храм з левами на вході. Сфотографувати чи роздивитися з вікна не встигаємо, але він явно вартий повернення і ближчого знайомства.

Такий от храмчик у життєрад З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Такий от життєрадісний храмчик

Ніхто мови білих, як і в попередньому басі, не розуміє, але ми вже не переймаємося, хоча питання, куди ж ми врешті-решт приїдемо і чи ми нічого не проїхали час від часу стимулює на спроби комунікації, які обов’язково завершуються посмішками, сміхом, каля-баля та повною відсутністю результату.  У вікні – як заведено: кожні кілька кілометрів чуднющі індійські храми, і залишки християнського вторгнення у ці землі – кладовища з хрестами, церковки у колоніальному і вже зовсім індійському стилі…

local flora karwar З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Місцева флора

Ще півтори години і, от, ми в Гокарні.

Квест “втекти від української зими у тропіки до океану здійснено.

 

road karwar gokarna fields З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

Поля, акуратні копиці вцентрі. Індуси їх ставлять завжди купою.

Але це, насправді, лише початок пригод…

road karwar gokarna fields З малюком в Індію 22: Через Карвар  у Гокарну

І знов поля..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

If you found an error, highlight it and press Shift + E or Alt to inform us.


Tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.